رفتن به نوشته‌ها

تعیین تکلیف ۵۰ پروژه بر زمین مانده سال های گذشته

معاون شهردار تهران گفت: تعیین تکلیف ۵۰ پروژه که سالها بر زمین مانده و قفل شده بودند، انجام شد.


به گزارش ایسنا، لطف الله فروزنده معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، گفت: در حوزه سرمایه‌گذاری دو کار عمده انجام  شده است، در اولین اقدام تکلیف ۵۰ پروژه که سالها بر زمین مانده و قفل شده بودند تعیین شد و در حال حاضر ۷۰ درصد از مشکلات این پروژه‌ها حل شده و این سرمایه‌گذاری‌ها و مشارکت‌ها با بخش خصوصی داخلی صورت گرفت، که برای تداوم این مسیر فرآیندها  نیز اصلاح شده است.


فروزنده با اشاره به فراهم کردن بستر سرمایه گذار خارجی افزود: در دومین اقدام زمینه برای سرمایه‌گذاری خارجی  ایجادکه نمونه بارز آن در توافق با طرف چینی جهت تأمین ناوگان برقی حمل و نقل عمومی متجلی شده است.


معاون شهردار تهران ادامه داد: علاوه بر این در زمینه زباله‌سوز،ساخت هتل، ساخت مسکن صنعتی، شهربازی، ورزشگاه و یک مرکز بین‌المللی تجاری مذاکرات بسیار مناسبی با سرمایه‌گذاران خارجی انجام شده است و تمامی این موارد در حال نهایی شدن است.


وی افزود: برنامه ما این است که در سال آینده حداقل ۱۰۰ هزار میلیارد تومان جذب سرمایه‌گذاری خارجی داشته باشیم که با اجرای این اقدام و حضور سرمایه‌گذاران خارجی، اعتماد برای سرمایه‌گذاری در ایران بیشتر خواهد شد و میزان سرمایه‌گذاری خارجی با توجه به بسترهایی که فراهم شده است  افزیش خواهد یافت.


به گزارش روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری، فروزنده در بخش دیگری گفت: کشور ایران از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است، لذا در جاهایی که ظرفیت وجود دارد نگاهمان به داخل و توانمندیهای داخلی است، در شهرداری بایستی تولید منبع کنیم، ضمن اینکه بستر حضور سرمایه گذاران داخلی را بیش از پیش فراهم کنیم.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگرراهنمای خرید شیرآلات توکار بصورت اینترنتی

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *