رفتن به نوشته‌ها

نگهداری از ظروف ملامین شیرکوه یزد

ظروف ملامین از جمله پرطرفدارترین و بهترین ظروفی هستند که بیشتر خانم های خانه دار و خوش سلیقه از آنها در سفره های خود استفاده می کنند. این ظروف دارای تنوع بالایی بوده و از طرح و رنگ فوق العاده جذابی برخوردار هستند. به همین دلیل در زمان خرید بشقاب ملامین می توان از ذوق و سلیقه خود استفاده کرد و بهترین و زیباترین طرح را انتخاب نمود.

اگر قصد دارید سرویس ملامین زیبایی در خانه خود داشته باشید، کافیست برای برای خرید  بشقاب ملامین کلیک کنید. می توانید در فروشگاه شیرکوه یزد با انواع طرح ها و رنگ های ظروف ملامین مواجه شده و بهترین و زیباترین این ظروف را تهیه کنید. البته لازم است برخی نکات مهم را در مورد این ظروف بدانید. تا در زمان استفاده از ظروف ملامین دچار مشکلی نشوید.

مهمترین نکته عدم استفاده از ظروف ملامین در فر و مایکروویو است. این ظروف به هیچ عنوان توانایی تحمل گرما را نداشته و از این رو نمی توان آنها در محیط های گرم مورد استفاده قرار داد. زیرا عایق استفاده شده بر روی  بشقاب ملامین در اثر گرما از بین رفته و این مسئله می تواند سلامت مصرف کننده را به خطر اندازد. پس بهتر است این ظروف را در محیط گرم با حرارت بالا استفاده نکنید.
انواع بشقاب ملامین

چگونه می توان ظروف ملامین را نگهداری کرد؟

افرادی که اقدام به خرید این ظروف می نمایند، لازم است بدانند چگونه باید از بشقاب ملامین پلوخوری و دیگر ظروف ملامین نگهداری کنند. مثلا اگر ظروف ملامین خیلی کثیف شده باشند، نباید با سیم های خشک و خشن برای تمیز کردن آنها اقدام کرد. بلکه می توان آنها را در مقدار کمی آب خیسانده و یا در ماشین ظرفشویی قرار داد. تا با استفاده از یک شوینده قوی، مرحله تمیز کردن ظروف ملامین به اتمام برسد.

از سوی دیگر به خاطر داشته باشید که قیمت بشقاب ملامین نسبت به دیگر ظروف کمتر بوده و ارزان است. اما این مسئله به این معنا نیست که می توان برای تمیز کردن این ظروف از سیم ظرفشویی با برس های خشن استفاده کرد. اگر آسیبی به ظروف ملامین وارد شود یا منجر به ایجاد خراش و ترک بر روی این ظروف گردد، محلی برای تجمع میکروب ها و ویروس ها بوده و می تواند سلامتی انسان را به خطر اندازد.

حتما به یاد داشته باشید که اگر بر روی ظروف ملامین لکه ای ایجاد شد، به هیچ عنوان از مایع سفید کننده برای برطرف کردن این لکه استفاده نکنید. زیرا این مسئله نیز می تواند منجر به آسیب ظروف و بشقاب ملامین شده و سلامت انسان را در زمان استفاده از این ظروف به خطر اندازد. در نهایت نیز به یاد داشته باشید که استفاده از چاقوی تیز و دندانه دار بر روی این ظروف سطح ظروف ملامین را دچار آسیب کرده و مشکلات زیادی را به بار خواهد آورد.
ملامین شیرکوه یزد

خرید ظروف و بشقاب ملامین از فروشگاه ها شیرکوه یزد

همانطور که می دانیم امروزه بسیاری از نیازهای انسان از طریق اینترنت و خرید آنلاین برطرف می شود. می توانید به راحتی در منزل بمانید و اقدام به خرید لوازم و تجهیزات آشپزخانه خود نمایید. فروشگاه ملامین یزد بهترین و زیباترین ملامین ها را به خریداران عرضه کرده است و شما به راحتی قادر خواهید بود این ظروف را خریداری کنید.

نکته مهمی که منجر شده است تا خرید و استفاده از ظروف و بشقاب ملامین در میان بسیاری از خانواده های ایرانی رونق یابد، قابلیت بازیافت این ظروف است. بسیاری از کارخانه های بازیافت ظروف ملامین آسیب دیده را به راحتی و تا حد ممکن بازیافت کرده و از مواد آن برای تولید تجهیزات دیگری استفاده می کنند. این فرایند می تواند طبیعت را مورد محافظت قرار داده و از بروز آسیب های جدی به طبیعت جلوگیری کند.

 

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *